YUKO MOTOMIX 2T 1л

YUKO MOTOMIX 2T 1л

МІНЕРАЛЬНА МОТОРНА ОЛИВА ДЛЯ ДВОТАКТНОЇ ТЕХНІКИ.Призначена для систем змащування двотактних двигунів з повітряним охолодженням сучасних мотоциклів, мопедів, бензопил та іншої техніки. Застосовується як компонент в паливно-мастильній суміші в пропорції, згідно рекомендацій виробників техніки. Типовий показник введення становить 1:32 - 1:50.

125 грн.

Wolver Two Stroke SPEED 2-T

Wolver Two Stroke SPEED 2-T

є сучасним 2-тактним моторним маслом з синтетичної структурою базового масла і виключно ефективними 2-тактними "low smoke" присадками для універсального використання в бензинових двотактних двигунах з водяним- і повітряним охолодженням. Завдяки своїм присадкам універсально для застосування в сучасних двотактних автомобілях, мотоциклах, мопедах, газонокосарках, ланцюгових приводів пил, снігоходах і т.д.

СПЕЦИФИКАЦІЇ:API TC,JASO FC,ISO-L-EGD ДОПУСК:PIAGGIO SI,HUSQVARNA 272,TISI

195 грн.

YUKO MASTER SYNT 4T 10W-30 1л

YUKO MASTER SYNT 4T 10W-30 1л

НАПІВСИНТЕТИЧНА МОТОРНА ОЛИВА ДЛЯ 4-ТАКТНОЇ ТЕХНІКИ.Застосовується для систем змащування сучасних чотиритактних двигунів садово-паркової техніки та силового обладнання: газонокосарок, культиваторів, генераторів, мотопомп, снігоприбиральних машин та іншої 4-тактної техніки. Сучасний комплекс присадок, що входить до складу оливи, забезпечує стабільність характеристик протягом всього терміну експлуатації, гарантуючи високий рівень надійності, стійкість до навантажень і низьких температур. Забезпечує мінімальну димність і токсичність вихлопу. Біорозкладане.

185 грн.

YUKO SEMISYNTHETIC 4T 10W-40 1л

YUKO SEMISYNTHETIC 4T 10W-40 1л

НАПІВСИНТЕТИЧНА ВСЕСЕЗОННА МОТОРНА ОЛИВА ДЛЯ 4Х-ТАКТНИХ ДВИГУНІВ.Призначена для всесезонного застосування в системах змащуання сучасних чотиритактних двигунів мотоциклів, квадроциклів, скутерів і іншої мототехніки з будь-яким типом зчеплення, а також силового обладнання. Виробляється з високоякісних імпортних базових масел і комплексу присадок преміум-класу. Допускається застосування у підвісних двигунах човнів з водяним охолодженням.

175 грн.

МАСЛО МОТОРНЕ 2-ТАКТНЕ MOTORBIKE 2T STREET 1Л  3981

МАСЛО МОТОРНЕ 2-ТАКТНЕ MOTORBIKE 2T STREET 1Л 3981

ЗахищаЄ від утворення задирів на поршнях і запобігаЄ втраті потужності двигуна. При згорянні не утворюЄ нагару і зольних відкладень, володіЄ вкрай низькою зольністю. ЗапобігаЄ утворенню відкладень в двигуні і випускному тракті. ВолодіЄ відмінною змащувальною здатністю. ВиконуЄ вимоги і специфікації API TC, ISO L-EGC, SCC TSC-3, TISI (Thailand Int. Standard Inst.). Застосування: для роздільної і змішаної системи змащення 2-тактних двигунів з повітряним і водяним охолодженням. ЗмішуЄться з паливом в співвідношенні до 1:50 або за рекомендаціЄю виробника техніки

Спецификація: API TC, ISO L-EGC, JASO FC, TISI

475 грн.

Wolver Four Stroke Racing 4T 10W-40 1л

Wolver Four Stroke Racing 4T 10W-40 1л

Спеціальне напівсинтетичне масло для використання в сучасних чотиритактних двигунах двоколісної і малої техніки, в т.ч. гоночної (мотоцикли, скутери, квадроцикли і т.д.).Відповідає технічним вимогам світових виробників мотоциклів, і підходить для всіх 4-х тактних двигунів мотоциклів з повітряним і водяним охолодженням.

СПЕЦИФИКАЦІЇ:SAE 10W-40,API SL ДОПУСК:JASO MA-2

200 грн.

Wolver Four Stroke Power 4T 10W-30 1л

Wolver Four Stroke Power 4T 10W-30 1л

Wolver Four Stroke Power 4T 10W-30 - універсальне напівсинтетичне масло, для використання в сучасних чотиритактних бензинових і дизельних двигунах силового обладнання: генераторів, водних помп, культиваторів, грунтофрез, тракторів, снігоочисних машин, газонокосарок. Застосовується в 4Т двигунах мотоциклів, квадроциклів, скутерів та іншої техніки, згідно рекомендацій виробника.

205 грн.

YUKO PILAN (ISO 100) 1л

YUKO PILAN (ISO 100) 1л

СПЕЦІАЛЬНА ВСЕСЕЗОННА ОЛИВА ДЛЯ ПИЛЬНИХ ЛАНЦЮГІВ.Застосовується для змащування пильних ланцюгів і шин бензопил з ручною та автоматичною системою змащування, таких виробників як Stihl, Bosch, Black&Decker, Husqvarna та інших. Виробляється з компонентів найвищої якості, забезпечуючи стабільність робочих характеристик протягом всього терміну зберігання і експлуатації. Біорозкладане.

165 грн.

Новинка TEMOL SCOOTER 2T 1л

115 грн.

Вгору
Створення інтернет-магазину масла.com.ua - PHPShop © 2022