Multifunktion 0,2л

Multifunktion 0,2л

Універсальне мастило М40. Препарат, призначений для звільнення різьбових зЄднань і деталей від іржі.

145 грн.

 Multifunktion 0,45л

Multifunktion 0,45л

Універсальне мастило М40. Препарат, призначений для звільнення різьбових зЄднань і деталей від іржі.

190 грн.

 Мастило Silicone Spray 0,4 л

Мастило Silicone Spray 0,4 л

Mannol Silicone Spray являє собою ізолюючий , антифрикційний та захисний засіб , що не містить мінеральних масел і жирів. Утворює на оброблюваній поверхні суцільний полімерний шар молекул силікону , що надає поверхні чудові водо- пило- відтолкуючі та антистатичні властивості . Призначено для ефективного змащування сполук металів із ​​пластиковими матеріалами та усунення скрипу і потріскування , що виникають при експлуатації автомобіля. Захищає і відновлює блиск поверхонь . Змащує ролики і напрямні ременів безпеки. Відновлює еластичність гуми , попереджаючи примерзанню дверей і кришки багажника в зимовий час.

195 грн.

8121White Grease  біле мастило 0,45 л

8121White Grease біле мастило 0,45 л

Mannol White Grease — біле мастило на літієвій основі, що володіє відмінною термостабільністью та опором до вимивання .

250 грн.

9964  Масляне просочення для повітряних фільтрів 0,2л

9964 Масляне просочення для повітряних фільтрів 0,2л

Спеціально розроблене для елементів повітряних фільтрів нульового опору.

195 грн.

Mannol Copper spray 9887

Mannol Copper spray 9887

Copper Spray - універсальне мідне аерозольне мастило для різних елементів техніки, що працюють при будь-яких навантаженнях (у тому числі високонавантажених), і схильних до впливу високих температур та/або підвищеної вологості та/або агресивних середовищ. Служить для забезпечення легкого розбирання з'єднань після тривалої експлуатації. Усуває їх зчеплення один з одним під впливом різних факторів.

Властивості: - висока стійкість до високотемпературного впливу; - мідний порошок ефективно плакує оброблені поверхні та надає їм відмінні змащувальні властивості; - відмінну розділяючу дію для металів та сплавів у будь-якому поєднанні; - ефективно захищає від усіх видів корозії; - відмінна адгезія, що не відокремлюється і не розбризкується навіть при швидкому обертанні обробленої поверхні; - знижує шуми, скрип та вібрацію; - стійка до гарячої та солоної води; - захищає від зварювання контактуючих поверхонь, спайки та нагару; - Універсальна. Приклади використання: - ремонт та зниження шумності (скрипу) гальмівних систем усіх видів (дискових, барабанних тощо); - мастило та захист від корозії шарнірів карданних валів, рухомих гвинтових пар, маточок, різьблення свічок запалювання, гвинтових з'єднань, болтів, шурупів тощо; - розділювальне мастило та захист від зварювання, пригоряння та заклинювання термічно навантажених деталей (з'єднань вихлопної системи, теплообмінників, котлів, турбін та іншої теплової апаратури).

130 грн.

Новинка TEMOL  Multilit EP-2  0,4кг туба

150 грн.

Новинка TEMOL  Multiplex EP-2  0,4 кг туба

155 грн.

Новинка TEMOL 158 0,4 кг

120 грн.

Вгору
Створення інтернет-магазину масла.com.ua - PHPShop © 2022