7110 ОЧИСНИК КАТАЛІЗАТОРУ CATALYTIC-SYSTEM CLEAN 0,3Л

7110 ОЧИСНИК КАТАЛІЗАТОРУ CATALYTIC-SYSTEM CLEAN 0,3Л

Захищає каталізатор від засмічення сажею. Очищає систему вприску і камеру згоряння. Покращує згоряння та діє безпосередньо, що веде до негайного зниження викидів шкідливих речовин, яке легко може бути виміряне. Чисті двигуни витрачають менше палива і викидають менше CO2 в атмосферу. Перешкоджає корозії в паливній системі. Випробувано з турбодвигуном і каталізатором.Властивості- захищає каталізатор від засмічення сажею- гарантує оптимальне згоряння- очищає систему приготування суміші, клапани і камеру згоряння- перешкоджає корозії в паливній системі- з довгостроковим ефектом- гарантує низьке споживання палива- покращує згоряння- негайне скорочення шкідливих речовин, що легко вимірюється- перевірено на каталізаторах і турбонагнітачем.Сфера застосування:Підходить для будь-яких бензинових двигунів з каталізатором.Застосування:Додавати в паливо для профілактичного захисту. 300 мл достатньо для обсягу палива до 70 л. Момент часу для додавання довільний, так як змішування відбувається самостійно. Ефект триває до 2000 км.Увага!Відкладення в каталізаторі на основі оксиду марганцю видалити неможливо.

290 грн.

Injector  Cleaner 0,3 л

Injector Cleaner 0,3 л

Засіб для очищення паливної системи Mannol Injector Cleaner ефективно і швидко очищає забруднені системи : видаляє смоли , нагар і відкладення з форсунок , дозаторів і з клапанів. Підвищує потужність і експлуатаційні характеристики двигуна , усуває перебої і відновлює плавність роботи мотора на холостому ходу. Забеспечує точне дозування вприскування палива , відновлює факел розпилу і оптимізує процес згоряння , сприяючи економії палива. Усуває ривки , труднощі при запуску двигуна , пов’язані з нерівномірним розпиленням палива.

175 грн.

ЕФЕКТИВНИЙ ОЧИЩУВАЧ ІНЖЕКТОРА INJECTION REINIGER EFFECTIV 0,3Л 7555

ЕФЕКТИВНИЙ ОЧИЩУВАЧ ІНЖЕКТОРА INJECTION REINIGER EFFECTIV 0,3Л 7555

Усуває проблеми холодного пуску двигуна, нестабільність холостого ходу, недостатню прийомистість, перевитрати палива і покращує екологічні показники вихлопних газів. Скорочує викиди парникових газів, і витрату бензину. Використовувати для будь-яких систем вприску палива. Очищує систему вприску від відкладень. Флакона 300 мл достатньо для повного бака і відповідно максимально на 70 л палива. Додається в будь-який момент, змішується з паливом самостійно.

355 грн.

ОЧИСНИК ІНЖЕКТОРА ДОВГОТРИВАЛИЙ LANGZEIT-INJECTION REINIGER 0,25Л 7568

ОЧИСНИК ІНЖЕКТОРА ДОВГОТРИВАЛИЙ LANGZEIT-INJECTION REINIGER 0,25Л 7568

Langzeit-Injection Reiniger - «тривалий очищувач інжектора» - видаляЄ і перешкоджаЄ утворенню нових закоксовок і відкладень в усій системі підготовки суміші, як наприклад: форсунках, впускних клапанах та інших деталях системи вприску. Для будь-яких систем вприску бензину. При регулярному використанні зберігаЄ потужність двигуна, знижуЄ ризик експлуатаційних пошкоджень та відповідно витрати на ремонт. Для автомобілів з каталізатором. Ми рекомендуЄмо додавати «довготривалий очищувач інжектора» до палива при кожній заправці. Найбільш яскравим ефектом застосування Є ЗНИЖЕННЯ СПОЖИВАННЯ ПАЛИВА - в деяких випадках до 10-15%.

325 грн.

ОЧИСНИК КЛАПАНIВ VENTIL SAUBER 0,25Л 1989

ОЧИСНИК КЛАПАНIВ VENTIL SAUBER 0,25Л 1989

Присадка для очищення клапанів. Двигун піддаЄться дії великих навантажень практично весь час: при поїздках в місті, в години пік, при поїздках на короткі відстані, в заторах і пробках. При цьому утворюються відкладення і нагар в камері згоряння, карбюраторі і на клапанах. Ця присадка видаляЄ відкладення, що утворюються на клапанах, форсунках, карбюраторі і впускному тракті, що в свою чергу веде до економії палива, підвищуЄ потужність двигуна і нормалізуЄ подачу палива. ЗахищаЄ паливну систему від корозії. Протестована на двигунах з турбонаддувом і каталізатором. СприяЄ збільшенню терміну служби свічок запалювання. Застосування: присадка призначена для всіх типів бензинових двигунів. Для звичайних бензинів і бензинів якості <супер>, для етилованого і неетилованих бензинів. Додати 250 мл присадки на 75 л палива.

300 грн.

ОЧИЩУВАЧ ІНЖЕКТОРА ПОСИЛЕНОЇ ДІЇ INJECTION REINIGER HIGH PERFORMANCE 0,3Л 7553

ОЧИЩУВАЧ ІНЖЕКТОРА ПОСИЛЕНОЇ ДІЇ INJECTION REINIGER HIGH PERFORMANCE 0,3Л 7553

Усуває проблеми холодного пуску двигуна, нестабільність холостого ходу, недостатню прийомистість, перевитрату палива і покращує екологічні показники вихлопних газів. Скорочує викиди парникових газів, і витрату бензину. Використовувати для будь-яких систем вприску палива. Очищує систему вприску від відкладень. Флакона 300 мл достатньо для повного бака і відповідно максимально на 70 л палива. Додається в будь-який момент, змішується з паливом самостійно.

500 грн.

Новинка Очищувач інжекторів 300мл

125 грн.

ПРИСАДКА ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ ВОДИ FUEL PROTECT 0,3Л  3964

ПРИСАДКА ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ ВОДИ FUEL PROTECT 0,3Л 3964

Антилід. Захисний засіб для видалення води з бензину. Захисний засіб для палива - це беззольна і самозмішувальна комбінація активних речовин, вироблена за найсучаснішою технологіЄю. ВідповідаЄ вимогам сучасних двигунів, палив і умов застосування. АбсорбуЄ і видаляЄ воду з бензобака і паливної системи. ЗахищаЄ паливну систему від корозії, не забруднюЄ навколишнЄ середовище, економна у вживанні, захищаЄ карбюратор від обмерзання. Перевірено на сумісність з турбіною і каталізаторами. Застосування: для будь-яких бензинових (з карбюраторами і інжекторними системами різних конструкцій) моторів. ДодаЄться в бак при кожній заправці з розрахунку 300 мл на 60 літрів палива. Сумісно з будь-якими паливними присадками.

310 грн.

СУПЕРКОМПЛЕКС ДЛЯ БЕНЗИНОВИХ ДВИГУНІВ SPEED BENZIN ZUSATZ 1Л 5105/3903

СУПЕРКОМПЛЕКС ДЛЯ БЕНЗИНОВИХ ДВИГУНІВ SPEED BENZIN ZUSATZ 1Л 5105/3903

Комплексна добавка в бензин. Присадка являЄ собою комбінацію беззольних, самозмішувальних з бензином діючих речовин, створених на основі нових розробок в області технології присадок і палив. ВолодіЄ очисними і протекторними властивостями. Рекомендована для двигунів з безпосереднім вприском палива. Застосування: присадка призначена для всіх 4-х і 2-х тактних бензинових двигунів. Підходить для автомобільних та мото двигунів, а також для промислових і човнових двигунів. Крім основного методу застосування, присадка може застосовуватися для захисту від корозії паливної апаратури під час тривалого періоду консервації. Додати один ковпачок на 10 л бензину в будь-який час: до або після заправки.

750 грн.

Вгору
Створення інтернет-магазину масла.com.ua - PHPShop © 2022