9980Diesel JetCleene 0,2л

9980Diesel JetCleene 0,2л

Mannol Diesel Jet Cleaner — потужний , системний очищувач форсунок дизеля.

185 грн.

Winter Diesel 0,25л (антігель)

Winter Diesel 0,25л (антігель)

Mannol Winter Diesel 1:1000 розроблений за унікальною технологією і служить для запобігання утворення кристалів парафіну в дизельному паливі при низьких температурах. Завдяки депресорній дії антигель запобігає забиванню фільтрів і паливопроводів. Антигель не тільки знижує граничну температуру фільтрованості  (до -36 ° C ) і температуру застигання (до -47 ° C) дизельного палива , але й оптимізує роботу паливної системи при низьких температурах. Згоряє повністю , без зольних відкладень.

235 грн.

ДИЗЕЛЬНИЙ АНТИГЕЛЬ, КОНЦЕНТРАТ DIESEL FLIESS-FIT K 1Л  1878

ДИЗЕЛЬНИЙ АНТИГЕЛЬ, КОНЦЕНТРАТ DIESEL FLIESS-FIT K 1Л 1878

Дизельний антигель. Запобігає зростанню кристалів парафіну в дизельному паливі при експлуатації автомобіля взимку. Через мороз в'язкість дизельного палива зростає, паливний фільтр і топливопроводи забиваються кристалами парафіну. Присадка забезпечує працездатність дизельного палива до температури -31 ° С. Забезпечує швидкий пуск двигуна в морозну погоду, економічність і надійність роботи. Рекомендована BMW. Застосування: для всіх сортів дизельного палива, забезпечує надійність роботи двигуна в зимовий час. Додати присадку з розрахунку 1: 1000, тобто один мірний ковпачок на 30 літрів дизельного палива. Суворо дотримуватися дозування.

Додавати заздалегідь при плюсовій температурі.

585 грн.

ЗАХИСТ ДИЗЕЛЬНИХ СИСТЕМ DIESEL-SYSTEMPFLEGE 0,25Л 7506

ЗАХИСТ ДИЗЕЛЬНИХ СИСТЕМ DIESEL-SYSTEMPFLEGE 0,25Л 7506

Присадка для захисту дизельної, паливної системи. ЗахищаЄ систему подачі палива і топливопроводи (особливо для системи Common-Rail) від зносу, корозії і відкладень. ПідвищуЄ здатність, що змазуЄ, дизельного палива. ЗахищаЄ від присутності води в дизпаливі. ЗапобігаЄ передчасному виходу з ладу паливної апаратури. Рекомендована для KIA. Застосування: для всіх дизельних автомобілів з системою подачі палива Common-Rail. Присадку додати в кількості 250 мл максимум на 70 л дизельного палива. Застосовувати кожні 2000 км.

285 грн.

ОЧИСНИК ПАЛИВОЇ СИСТЕМИ ДИЗЕЛЬНОГО ДВИГУНА PRO-LINE JETCLEAN DIESEL-SYSTEM-REINIGER 0,5Л  5154

ОЧИСНИК ПАЛИВОЇ СИСТЕМИ ДИЗЕЛЬНОГО ДВИГУНА PRO-LINE JETCLEAN DIESEL-SYSTEM-REINIGER 0,5Л 5154

Очищуюча рідина для дизельних систем вприску палива, застосовується через апарат JetClean Plus. Знижує вміст СО і СН у вихлопі і зменшує димність вихлопу. Рідина пройшла випробування на відповідність міжнародним нормам. Очищує форсунки і паливну систему в цілому від відкладень. Усуває закоксовку кілець, піднімає компресію. Запобігає утворенню нагару і відкладень на голках форсунок. Оптимізує процес згоряння, таким чином, двигун знову набуває потужність і пріемістость. Застосування: для всіх дизельних двигунів з турбонаддувом і без нього. Для усунення перерахованих вище труднощів. Застосовувати тільки в нерозчиненому вигляді. При використанні в якості рідини для очищення в апараті JetClean необхідно її налити в установку в кількості 2-5 літрів.

610 грн.

ПРИСАДКА ДЛЯ ЗАХИСТУ ДИЗЕЛЬНИХ САЖОВИХ ФІЛЬТРІВ DIESEL PARTIKELFILTER SCHUTZ 0,25Л  5148

ПРИСАДКА ДЛЯ ЗАХИСТУ ДИЗЕЛЬНИХ САЖОВИХ ФІЛЬТРІВ DIESEL PARTIKELFILTER SCHUTZ 0,25Л 5148

Diesel Partikelfilter Schutz високоефективна присадка в дизпаливо, зменшуЄ сажеобразование, тим самим полегшуЄ роботу і збільшуЄ термін служби фільтру сажі DPF. Дизельні автомобілі, експлуатовані в міських умовах і на коротких дистанціях, відчувають проблеми засмічення фільтру сажі. Регулярна добавка присадки підтримуЄ фільтр сажа в чистоті, дозволяючи уникнути дорогого ремонту і витрат часу. Використання присадки для захисту фільтр сажі дозволяЄ скоротити емісію вихлопних газів. Присадка призначена для дизельних автомобілів з фільтрами саж, не обладнаних системами допомоги регенерації, як це зроблено, наприклад на Citroen і на деяких Peugeot. Застосування: Одного флакона присадки для захисту фільтр сажі Dieselpartikelfilter Schutz досить на пробіг 2.000 км. Вмісту флакона достатньо для 75 літрів дизельного палива. Вказівка: Уникайте передозування, а також спільного використання з присадкою Diesel Russ-Stop!

275 грн.

ПРИСАДКА СУПЕР-ДИЗЕЛЬ SUPER DIESEL ADDITIV 0,25Л  1991

ПРИСАДКА СУПЕР-ДИЗЕЛЬ SUPER DIESEL ADDITIV 0,25Л 1991

Багатофункціональна присадка в дизельне паливо. Містить в собі модифікатор цетанового числа для підвищення потужності двигуна, зменшуЄ детонаційні стуки, полегшуЄ запуск двигуна. ОчищаЄ двигун, систему вприску, запобігаЄ утворенню нагару і відкладень на голках форсунок. ОптимізуЄ витрати палива і покращуЄ процес його згоряння. ЗапобігаЄ корозії і знос паливної системи. Підходить для малосірчистих дизельних палив. ПіднімаЄ потужність дизельних двигунів. Перевірено на сумісність з турбодвигунами. Застосування: додаЄться в усі дизельні двигуни легкових і вантажних автомобілів, тракторів, будівельних машин і стаціонарних двигунів. Підходить для тривалої консервації двигуна в екстремальних кліматичних умовах. ВолодіЄ довготривалим антикорозійним діЄю на 2.000 км. Додати присадку з розрахунку 250 мл на 75 л дизельного палива.

325 грн.

ПРОМИВКА ДИЗЕЛЬНИХ СИСТЕМ DIESEL SPULUNG 0,5Л  1912

ПРОМИВКА ДИЗЕЛЬНИХ СИСТЕМ DIESEL SPULUNG 0,5Л 1912

Очисник дизельних форсунок. Присадка видаляє відкладення на форсунках, в камері згоряння і поршнях. Піднімає цетанове число дизельного палива. Забезпечує впевнений запуск двигуна, оптимальне розпилення дизпалива, за рахунок чого зростає потужність двигуна, зменшується токсичність відпрацьованих газів. Очищає всю паливну систему. Захищає від корозії. Покращує процес згоряння, знижує токсичність вихлопу і підвищує прийомистість двигуна. Схвалено BMW для застосування на дизелях BMW, в якості оригінального продукту. Рекомендована для двигунів Mitsubishi. Застосування: для всіх дизельних двигунів. Від'єднати паливопровід між ТНВД і баком (з боку бака) і опустити його в банку з присадкою. Шланг зворотної подачі також опустити в банку. Запустити двигун і дати йому попрацювати з невеликими прогазовці до тих пір, поки не витратиться вся присадка. При необхідності процедуру повторити. Альтернативне застосування очищувача - 2-3 л додати в апарат JetClean для використання в якості рідини, що очищує, підключити апарат до системи вприску і запустити двигун для процесу очищення. Присадку можна також заливати в чистий бак автомобіля з розрахунку 500 мл на 75-80 літрів дизпалива.

545 грн.

СУПЕРКОМПЛЕКС ДЛЯ ДИЗЕЛЬНИХ ДВИГУНІВ SPEED DIESEL ZUSATZ 1Л 1975

СУПЕРКОМПЛЕКС ДЛЯ ДИЗЕЛЬНИХ ДВИГУНІВ SPEED DIESEL ZUSATZ 1Л 1975

Комплексна присадка в дизельне паливо. Присадка являє собою комбінацію м'яких очищувальних, диспергируючих і захисних речовин, розроблена для сучасних дизельних двигунів і задовольняє всім вимогам, що пред'являються до них. Піднімає цетанове число, м'яко очищає паливну систему , захищає від корозії. Застосування: додається в усі дизельні двигуни легкових і вантажних автомобілів, тракторів, будівельних машин і стаціонарних двигунів. Підходить для тривалої консервації двигуна в екстремальних кліматичних умовах. 1 л присадки розрахований на 400 л дизельного палива, або 1 мірний ковпачок (25 мл) на 10 л палива.

770 грн.

Вгору
Створення інтернет-магазину масла.com.ua - PHPShop © 2022