Motor Flush 10min 0,443л

Motor Flush 10min 0,443л

Mannol Motor Flush 10min застосовується для нейтралізації відкладень , забруднень , видалення шламу і продуктів зносу деталей двигуна.

115 грн.

Wolver Motor Flush Adapter 0.35 л

Wolver Motor Flush Adapter 0.35 л

Адаптивна промивка масляної системи автомобільних двигунів. Безпечно очищує двигун перед заміною моторного масла в т.ч. при переході на інший тип масла (наприклад, з мінерального на напівсинтетичне або при переході на масло іншого торгової марки). 

Властивості:Видаляє всі види відкладень, нагару, лаків і смол; Потужні дисперсанти в складі промивки підтримують змиті частки відкладень в підвішеному стані, не даючи їм осідати на деталях двигуна аж до видалення відпрацьованого масла; Нейтралізує шкідливий вплив залишків відпрацьованого масла ; Повністю сумісний з сучасними синтетичними, напівсинтетичними і мінеральними моторними маслами; Очищена масляна система збільшує ресурс і потужність двигуна.Для всіх типів автомобільних двигунів, що працюють на бензині, дизельному паливі, зрідженому газі.

ЗАСТОСУВАННЯ: Прогрійте та зупиніть двигун. Залийте промивку через маслоналивну горловину із розрахунку 1 упаковка на 3-5 літрів моторного масла. Заведіть двигун і дайте йому попрацювати на холостих обертах 10-15 хвилин. Заглушіть двигун, замініть моторне масло і фільтр.

110 грн.

Wolver Motor Flush Express 0,35л

Wolver Motor Flush Express 0,35л

Швидка промивка масляної системи двигуна. Швидко і ефективно очищає масляну систему двигуна перед заміною моторного масла.Для всіх типів автомобільних двигунів, що працюють на бензині, дизельному паливі, зрідженому газі.

Властивості: За 5 хвилин ефективно очищує масляну систему двигуна; Видаляє всі види відкладень, нагару, лаків і смол; Повністю сумісний з сучасними синтетичними, напівсинтетичними і мінеральними моторними маслами; Очищена масляна система збільшує ресурс і потужність двигуна.

ЗАСТОСУВАННЯ: Перед заміною масла прогрійте і заглушіть двигун. Залийте промивку через маслоналивну горловину з розрахунку 1 упаковка на 3-5 літрів моторного масла. Дайте двигуну попрацювати 5-10 хвилин на холостому ходу. Заглушіть двигун, замініть моторне масло і фільтр.

105 грн.

YUKO Flushing Oil 3,2л

YUKO Flushing Oil 3,2л

МАСЛО ПРОМИВНЕ ДЛЯ БЕНЗИНОВИХ І ДИЗЕЛЬНИХ ДВИГУНІВ.Призначено для ефективного очищення масляної системи двигунів від шламових, низько- та високотемпературних відкладень. Очищує та попереджає блокування оливних каналів.

ПЕРЕВАГИ: Має високі миючі властивості, що дозволяє ефективно видаляти відкладення і осад з двигуна, прочищаючи забиті оливні канали; Короткий час промивки - всього 15 хвилин; Адаптує двигун до переходу на інший тип оливи (наприклад, з мінеральної на напівсинтетичну, при переході на оливу іншого торгової марки); Безпечна та сумісна з усіма типами моторних олив.

335 грн.

ЕФЕКТИВНИЙ ОЧИСНИК МАСЛЯНОЇ СИСТЕМИ OLSYSTEM SPULUNG EFFEKTIV 0,3Л  7591

ЕФЕКТИВНИЙ ОЧИСНИК МАСЛЯНОЇ СИСТЕМИ OLSYSTEM SPULUNG EFFEKTIV 0,3Л 7591

Очисник масляної системи Effektiv видаляє відкладення, нагар і кокс, що утворюються при експлуатації під високим навантаженням будь-яких видів чотиритактних бензинових і дизельних двигунів. Рекомендується застосування при сильно перевищеним інтервалі заміни масла або сильно забрудненому двигуні.Змивае відкладення смоли і закоксовкі, що знижують робочий ресурс деталей двигуна і викликають загущення масла, відкладання шламу. Грунтовно очищує канавки поршневих кілець і верхню частину циліндра. Запобігає корозії незахищених поверхонь, що викликається конденсацією кислот. Видаляє кокс і смолу, яка погіршує рухливість поршневих кілець. Повністю відновлює потужність і компресію, знижує тертя, покращує показники складу відпрацьованих газів. Не застосовувати в двигунах мотоциклів зі зчепленням в масляній ванні! Метод застосування: вміст залити в гаряче масло до його заміни. Дати попрацювати двигуну 10 хвилин на холостих обертах і заглушити. Злити масло, замінити фільтр і залити свіже високоякісне масло. Вмісту досить для 5 літрів олії. Сумісно з усіма маслами.

380 грн.

ЗАСІБ ДЛЯ ПРОМИВАННЯ ДВИГУНА ПРОФІ PRO-LINE MOTORSPULUNG 0,5Л 7507

ЗАСІБ ДЛЯ ПРОМИВАННЯ ДВИГУНА ПРОФІ PRO-LINE MOTORSPULUNG 0,5Л 7507

ДозволяЄ ефективно відмити різні забруднення: нагар, шлами, лакові відкладення, які неминуче утворюються в двигуні. СприяЄ виведенню нерозчинених в маслі частинок і продуктів зносу деталей. Підходить для будь-яких типів масел. ЗаливаЄться в старе масло перед його заміною.  Можна застосувати в бензинових і дизельних моторах. Властивості: - висока економічність, м'яке очищення, придатне до застосування з фільтрами сажи;  перевірено на каталізаторах і моторах з турбонагнітачем;  просте застосування;  не завдаЄ шкоди навколишньому середовищу;  нейтрально до звичайних прокладок;  швидка очистка. Сфера застосування: ЗастосовуЄться для очищення систем змащення бензинових і дизельних двигунів.Застосування: 500 мл промивки розраховане на 5 літрів масла. Прогріти двигун до робочої температури. Додати Pro-Line Motorspьlung в старе моторне масло. Завести двигун і дати попрацювати 10-15 хвилин на холостому ходу, в залежності від ступеня забруднення. Замінити старе масло і фільтр. Pro-Line Motorspьlung сумісна з усіма моторними маслами.

385 грн.

ЗАСІБ ДЛЯ ПРОМИВКИ АВТОМАТИЧНИХ ТРАНСМІСІЙ AUTOMATIK-GETRIEBE-REINIGER 0,3Л  2512

ЗАСІБ ДЛЯ ПРОМИВКИ АВТОМАТИЧНИХ ТРАНСМІСІЙ AUTOMATIK-GETRIEBE-REINIGER 0,3Л 2512

Професійна промивка, засіб для профілактичного обслуговування АКПП. Усуває проблеми, пов'язані з жорстким перемиканням передач і інші несправності. Видаляє відкладення на деталях і в гідравлічній системі, дозволяє вивести забруднення, що не розчиняються , з коробки. Внаслідок цього збільшується термін служби деталей і всього агрегату в цілом. Має вміст ефективного комплексу миючих і диспергуючих присадок, легко і за одне застосування видаляє типові забруднення каналів гидроблока, порожнин гідротрансформатора та інших механізмів АКПП. Також видаляються продукти зносу шестерень і фрикционов. В результаті АКПП працює більш адекватно, без ривків і пробуксовок. Ефективне і дбайливе видалення забруднень. Відновлює плавне перемикання передач.  Не агресивно до матеріалів сальників, прокладок і фрикційних дісков. Економічно в користуванні. Не шкодить навколишньому середовищу. Просте в застосуванні щодо промивання АКПП. Automatik Getriebe-Reiniger дозволяє проводити глибоке очищення масляної системи коробки і знизити ймовірність її поломки через важкі відкладення і нагар, що не виходять з системи з простою заміною масла.Перед застосуванням промивного засобу необхідно прогріти АКПП до робочої температури.Додати вміст баночки в робочу рідину АКПП і запустити двигун. Банки об'ємом 300 мл достатньо для 6 - 9 л ATF. Протягом циклу промивання, який займає 12 - 15 хвилин, необхідно кілька разів перевести селектор управління режимами роботи АКПП в різні положення, при цьому утримуючи педаль гальма (не натискайте педаль газу!) Після закінчення циклу промивання слід замінити трансмісійне масло. Данний засіб має використовуватися виключно в умовах станцій технічного обслуговування із застосуванням спеціального обладнання для забезпечення заміни повного об'єму рідини в АКПП.

450 грн.

ОЧИЩУВАЧ СИСТЕМИ ОХОЛОДЖЕННЯ KUHLERREINIGER 0,3Л  1994

ОЧИЩУВАЧ СИСТЕМИ ОХОЛОДЖЕННЯ KUHLERREINIGER 0,3Л 1994

Очищувач системи охолодження. Відкладення в системі охолодження перешкоджають нормальному теплообміну, блокують роботу клапанів термостата і механізмів регулювання. При занадто великих температурах двигун перестаЄ працювати економічно, збільшуЄться його знос і ймовірність пошкодження, падаЄ потужність. Очищувач видаляЄ ці відкладення і забезпечуЄ нормальну температуру двигуна, його надійність. Ефективно розчиняЄ масляні забруднення. Застосування: для всіх систем охолодження і нагрівання. Не містить агресивних кислот і лугів. Додати очищувач в систему охолодження з розрахунку 300 мл очищувача на 10 л охолоджуючої рідини, завести двигун, прогріти його до робочої температури і дати йому попрацювати на холостих обертах 10-30 хвилин. Особливо сильні масляні забруднення видаляються за більший час. Засіб може перебувати в системі охолодження на строк до 3 годин, в тому числі і під час руху автомобіля. Після використання злити рідину з системи охолодження і промити її водою. Залити нову охолоджуючу рідину. Використовувати при кожній зміні охолоджуючої рідини і в разі виникнення проблем з системою охолодження

335 грн.

ПРОМИВКА ВІД МАСЛЯНОГО ШЛАМУ OIL-SCHLAMM-SPULUNG 0,3Л  1990

ПРОМИВКА ВІД МАСЛЯНОГО ШЛАМУ OIL-SCHLAMM-SPULUNG 0,3Л 1990

Засіб для м'якого промивання масляної системи. Затягнутий інтервал заміни масла, низька кількість залитого в двигун масла, погана якість палива, погано відрегульований двигун, зумовлюють підвищене утворення окисів азоту, що веде до утворення чорного шламу. Ці забруднення забивають масляний фільтр, сітку маслоприймача і масляні канали, що веде до пошкодження двигуна. Присадка очищуЄ систему змащення, покращуЄ прохідність каналів і сітки маслоприймача, видаляЄ відкладення в канавках поршневих кілець, запобігаючи недостатній подачі масла і пошкодженню двигуна через масляне <голодування>. Застосування: для всіх бензинових і дизельних двигунів з турбонаддувом і без нього, а також з каталізатором. Для всіх типів стандартних моторних масел. 300 мл присадки призначене для 5 л моторного масла. Додати в старе масло за 100-300 км до планованого терміну заміни і експлуатувати автомобіль як правило, не перевищуючи 2/3 потужності двигуна. Потім злити старе масло, замінити масляний фільтр і залити нове масло.

415 грн.

Вгору
Створення інтернет-магазину масла.com.ua - PHPShop © 2022