9423 MANNOLOil Leak-Stop 0,3 л маслостоп

9423 MANNOLOil Leak-Stop 0,3 л маслостоп

Металоорганічна добавка в моторне масло , призначена для відновлення експлуатаційних характеристик бензинових і дизельних двигунів.

158 грн.

9923 Power Steering 0,3 л

9923 Power Steering 0,3 л

Power steering Герметик гидропідсилювача керма Mannol Power SteeringLeak — Stop — засіб для усунення течі рідини з системи рульового управління .

189 грн.

MANNOL 9968 Getriebeoel Leak-Stop 0.18л

MANNOL 9968 Getriebeoel Leak-Stop 0.18л

MANNOL Getriebeoel Leak-Stop - спеціальна добавка в трансмісійне масло, діЄ на сальники та інші гумови деталі в механічній трансмісії. ЗберігаЄ спеціальні компоненти, відновлюЄ первинну форму та еластичність використання. Можливо, використовувати в якості профілактичних засобів, замінюючи процеси старіння та розсихання. Цей продукт сумісний з будь-якими типами трансмісійних масел, передбачених для механічних КПП. Можна застосовувати в коробці передачі, картері головної передачі, роздаточній коробці. Один флакон достатньо для 4-5 літрів трансмісійного масла. Перед тим, як застосовувати присадки, необхідно попередньо привести передачу до робочих температур.

159 грн.

Radiator Leak-Stop 0,325 л

Radiator Leak-Stop 0,325 л

Radiator Leak — Stop Герметик радіатора.

75 грн.

Новинка Герметик гідропідсилювача керма 300мл

89 грн.

Новинка Герметик системи змащування 300 мл

89 грн.

Новинка Герметик системи охолодження 300 мл

85 грн.

ГЕРМЕТИК СИСТЕМИ ОХОЛОДЖЕННЯ KUHLERDICHTER 0,25Л

ГЕРМЕТИК СИСТЕМИ ОХОЛОДЖЕННЯ KUHLERDICHTER 0,25Л

Герметик системи охолодження. Герметизує невеликі місця витоків в радіаторі, пористість металу в місцях пайки, волосяні тріщини. Герметизує пошкодження, які досить важко локалізувати (при цьому можна визначити лише падіння рівня охолоджуючої рідини). Дана присадка швидко усуває витоку. Захищає камеру згоряння від можливого попадання в неї охолоджуючої рідини. Можна використовувати засіб з усіма видами присадок в систему охолодження і будь-якими антифризами. Застосування: для всіх систем охолодження і нагрівання без водяного фільтра. Застосовується в системах охолодження з алюмінію та пластиків. Перед використанням балончик струсити. Прогріти двигун і додати герметик в систему охолодження з розрахунку 250 мл присадки на 10 л охолоджуючої рідини. Дати попрацювати двигуну на холостих обертах мінімум 10 хвилин.

175 грн.

Новинка Герметик трансмісії 300 мл

89 грн.

Вгору
Створення інтернет-магазину масла.com.ua - PHPShop © 2022