Wolver Motor Flush Adapter 0.35 л

Wolver Motor Flush Adapter 0.35 л

Адаптивна промивка масляної системи автомобільних двигунів. Безпечно очищує двигун перед заміною моторного масла в т.ч. при переході на інший тип масла (наприклад, з мінерального на напівсинтетичне або при переході на масло іншого торгової марки). 

Властивості:Видаляє всі види відкладень, нагару, лаків і смол; Потужні дисперсанти в складі промивки підтримують змиті частки відкладень в підвішеному стані, не даючи їм осідати на деталях двигуна аж до видалення відпрацьованого масла; Нейтралізує шкідливий вплив залишків відпрацьованого масла ; Повністю сумісний з сучасними синтетичними, напівсинтетичними і мінеральними моторними маслами; Очищена масляна система збільшує ресурс і потужність двигуна.Для всіх типів автомобільних двигунів, що працюють на бензині, дизельному паливі, зрідженому газі.

ЗАСТОСУВАННЯ: Прогрійте та зупиніть двигун. Залийте промивку через маслоналивну горловину із розрахунку 1 упаковка на 3-5 літрів моторного масла. Заведіть двигун і дайте йому попрацювати на холостих обертах 10-15 хвилин. Заглушіть двигун, замініть моторне масло і фільтр.

79 грн.

Wolver Motor Flush Express 0,35л

Wolver Motor Flush Express 0,35л

Швидка промивка масляної системи двигуна. Швидко і ефективно очищає масляну систему двигуна перед заміною моторного масла.Для всіх типів автомобільних двигунів, що працюють на бензині, дизельному паливі, зрідженому газі.

Властивості: За 5 хвилин ефективно очищує масляну систему двигуна; Видаляє всі види відкладень, нагару, лаків і смол; Повністю сумісний з сучасними синтетичними, напівсинтетичними і мінеральними моторними маслами; Очищена масляна система збільшує ресурс і потужність двигуна.

ЗАСТОСУВАННЯ: Перед заміною масла прогрійте і заглушіть двигун. Залийте промивку через маслоналивну горловину з розрахунку 1 упаковка на 3-5 літрів моторного масла. Дайте двигуну попрацювати 5-10 хвилин на холостому ходу. Заглушіть двигун, замініть моторне масло і фільтр.

79 грн.

YUKO Flushing Oil 3,2л

YUKO Flushing Oil 3,2л

МАСЛО ПРОМИВНЕ ДЛЯ БЕНЗИНОВИХ І ДИЗЕЛЬНИХ ДВИГУНІВ.Призначено для ефективного очищення масляної системи двигунів від шламових, низько- та високотемпературних відкладень. Очищує та попереджає блокування оливних каналів.

ПЕРЕВАГИ: Має високі миючі властивості, що дозволяє ефективно видаляти відкладення і осад з двигуна, прочищаючи забиті оливні канали; Короткий час промивки - всього 15 хвилин; Адаптує двигун до переходу на інший тип оливи (наприклад, з мінеральної на напівсинтетичну, при переході на оливу іншого торгової марки); Безпечна та сумісна з усіма типами моторних олив.

255 грн.

ЕФЕКТИВНИЙ ОЧИСНИК МАСЛЯНОЇ СИСТЕМИ OLSYSTEM SPULUNG EFFEKTIV 0,3Л

ЕФЕКТИВНИЙ ОЧИСНИК МАСЛЯНОЇ СИСТЕМИ OLSYSTEM SPULUNG EFFEKTIV 0,3Л

Очисник масляної системи Effektiv видаляє відкладення, нагар і кокс, що утворюються при експлуатації під високим навантаженням будь-яких видів чотиритактних бензинових і дизельних двигунів. Рекомендується застосування при сильно перевищеним інтервалі заміни масла або сильно забрудненому двигуні.Змивае відкладення смоли і закоксовкі, що знижують робочий ресурс деталей двигуна і викликають загущення масла, відкладання шламу. Грунтовно очищує канавки поршневих кілець і верхню частину циліндра. Запобігає корозії незахищених поверхонь, що викликається конденсацією кислот. Видаляє кокс і смолу, яка погіршує рухливість поршневих кілець. Повністю відновлює потужність і компресію, знижує тертя, покращує показники складу відпрацьованих газів. Не застосовувати в двигунах мотоциклів зі зчепленням в масляній ванні! Метод застосування: вміст залити в гаряче масло до його заміни. Дати попрацювати двигуну 10 хвилин на холостих обертах і заглушити. Злити масло, замінити фільтр і залити свіже високоякісне масло. Вмісту досить для 5 літрів олії. Сумісно з усіма маслами.

289 грн.

ЗАСІБ ДЛЯ ПРОМИВАННЯ ДВИГУНА ПРОФІ PRO-LINE MOTORSPULUNG 0,5Л

ЗАСІБ ДЛЯ ПРОМИВАННЯ ДВИГУНА ПРОФІ PRO-LINE MOTORSPULUNG 0,5Л

ДозволяЄ ефективно відмити різні забруднення: нагар, шлами, лакові відкладення, які неминуче утворюються в двигуні. СприяЄ виведенню нерозчинених в маслі частинок і продуктів зносу деталей. Підходить для будь-яких типів масел. ЗаливаЄться в старе масло перед його заміною.  Можна застосувати в бензинових і дизельних моторах. Властивості: - висока економічність, м'яке очищення, придатне до застосування з фільтрами сажи;  перевірено на каталізаторах і моторах з турбонагнітачем;  просте застосування;  не завдаЄ шкоди навколишньому середовищу;  нейтрально до звичайних прокладок;  швидка очистка. Сфера застосування: ЗастосовуЄться для очищення систем змащення бензинових і дизельних двигунів.Застосування: 500 мл промивки розраховане на 5 літрів масла. Прогріти двигун до робочої температури. Додати Pro-Line Motorspьlung в старе моторне масло. Завести двигун і дати попрацювати 10-15 хвилин на холостому ходу, в залежності від ступеня забруднення. Замінити старе масло і фільтр. Pro-Line Motorspьlung сумісна з усіма моторними маслами.

295 грн.

ЗАСІБ ДЛЯ ПРОМИВКИ АВТОМАТИЧНИХ ТРАНСМІСІЙ AUTOMATIK-GETRIEBE-REINIGER 0,3Л

ЗАСІБ ДЛЯ ПРОМИВКИ АВТОМАТИЧНИХ ТРАНСМІСІЙ AUTOMATIK-GETRIEBE-REINIGER 0,3Л

Професійна промивка, засіб для профілактичного обслуговування АКПП. Усуває проблеми, пов'язані з жорстким перемиканням передач і інші несправності. Видаляє відкладення на деталях і в гідравлічній системі, дозволяє вивести забруднення, що не розчиняються , з коробки. Внаслідок цього збільшується термін служби деталей і всього агрегату в цілом. Має вміст ефективного комплексу миючих і диспергуючих присадок, легко і за одне застосування видаляє типові забруднення каналів гидроблока, порожнин гідротрансформатора та інших механізмів АКПП. Також видаляються продукти зносу шестерень і фрикционов. В результаті АКПП працює більш адекватно, без ривків і пробуксовок. Ефективне і дбайливе видалення забруднень. Відновлює плавне перемикання передач.  Не агресивно до матеріалів сальників, прокладок і фрикційних дісков. Економічно в користуванні. Не шкодить навколишньому середовищу. Просте в застосуванні щодо промивання АКПП. Automatik Getriebe-Reiniger дозволяє проводити глибоке очищення масляної системи коробки і знизити ймовірність її поломки через важкі відкладення і нагар, що не виходять з системи з простою заміною масла.Перед застосуванням промивного засобу необхідно прогріти АКПП до робочої температури.Додати вміст баночки в робочу рідину АКПП і запустити двигун. Банки об'ємом 300 мл достатньо для 6 - 9 л ATF. Протягом циклу промивання, який займає 12 - 15 хвилин, необхідно кілька разів перевести селектор управління режимами роботи АКПП в різні положення, при цьому утримуючи педаль гальма (не натискайте педаль газу!) Після закінчення циклу промивання слід замінити трансмісійне масло. Данний засіб має використовуватися виключно в умовах станцій технічного обслуговування із застосуванням спеціального обладнання для забезпечення заміни повного об'єму рідини в АКПП.

345 грн.

ОЧИЩУВАЧ СИСТЕМИ ОХОЛОДЖЕННЯ KUHLERREINIGER 0,3Л

ОЧИЩУВАЧ СИСТЕМИ ОХОЛОДЖЕННЯ KUHLERREINIGER 0,3Л

Очищувач системи охолодження. Відкладення в системі охолодження перешкоджають нормальному теплообміну, блокують роботу клапанів термостата і механізмів регулювання. При занадто великих температурах двигун перестаЄ працювати економічно, збільшуЄться його знос і ймовірність пошкодження, падаЄ потужність. Очищувач видаляЄ ці відкладення і забезпечуЄ нормальну температуру двигуна, його надійність. Ефективно розчиняЄ масляні забруднення. Застосування: для всіх систем охолодження і нагрівання. Не містить агресивних кислот і лугів. Додати очищувач в систему охолодження з розрахунку 300 мл очищувача на 10 л охолоджуючої рідини, завести двигун, прогріти його до робочої температури і дати йому попрацювати на холостих обертах 10-30 хвилин. Особливо сильні масляні забруднення видаляються за більший час. Засіб може перебувати в системі охолодження на строк до 3 годин, в тому числі і під час руху автомобіля. Після використання злити рідину з системи охолодження і промити її водою. Залити нову охолоджуючу рідину. Використовувати при кожній зміні охолоджуючої рідини і в разі виникнення проблем з системою охолодження

255 грн.

ПРОМИВКА ВІД МАСЛЯНОГО ШЛАМУ OIL-SCHLAMM-SPULUNG 0,3Л

ПРОМИВКА ВІД МАСЛЯНОГО ШЛАМУ OIL-SCHLAMM-SPULUNG 0,3Л

Засіб для м'якого промивання масляної системи. Затягнутий інтервал заміни масла, низька кількість залитого в двигун масла, погана якість палива, погано відрегульований двигун, зумовлюють підвищене утворення окисів азоту, що веде до утворення чорного шламу. Ці забруднення забивають масляний фільтр, сітку маслоприймача і масляні канали, що веде до пошкодження двигуна. Присадка очищуЄ систему змащення, покращуЄ прохідність каналів і сітки маслоприймача, видаляЄ відкладення в канавках поршневих кілець, запобігаючи недостатній подачі масла і пошкодженню двигуна через масляне <голодування>. Застосування: для всіх бензинових і дизельних двигунів з турбонаддувом і без нього, а також з каталізатором. Для всіх типів стандартних моторних масел. 300 мл присадки призначене для 5 л моторного масла. Додати в старе масло за 100-300 км до планованого терміну заміни і експлуатувати автомобіль як правило, не перевищуючи 2/3 потужності двигуна. Потім злити старе масло, замінити масляний фільтр і залити нове масло.

318 грн.

ПРОМИВКА ДВИГУНА MOTOR CLEAN 0,5Л

ПРОМИВКА ДВИГУНА MOTOR CLEAN 0,5Л

Промивка масляної системи двигуна. Очищує і промиває систему змащення двигуна. Високоефективні мийно-диспергуючі присадки розчиняють шлами і лакові відкладення, ізолюють тверді частинки. Рідкі забруднення переводять в розчинений стан. Застосовувати при заміні старого масла на бензинових і дизельних моторах, а також перед застосуванням захисних присадок. Після промивання двигуна нове масло набагато ефективніше проявляє всі свої властивості: двигун відновлює колишню потужність, зменшується знос при роботі двигуна, зменшується кількість шкідливих речовин у вихлопі, запобігає масляному голодуванню. Застосування: додати в старе моторне масло ПЕРЕД його заміною. Після роботи двигуна на холостому ходу протягом 10-15 хвилин злити старе масло, замінити фільтр і залити нове. 500 мл промивання призначене для 5 л моторного масла.

555 грн.

Вгору
Створення інтернет-магазину масла.com.ua - PHPShop © 2021