WOLVER  Gear Oil GL-4 75W-80 1л

WOLVER Gear Oil GL-4 75W-80 1л

Напівинтетичне трансмісійне масло класу в'язкості SAE 75W-80. ВиробляЄться на основі напівсинтетичних компонентів, що дозволяЄ застосовувати масло для важконавантажених механізмів. Стабільна в'язкість при зміні температур даЄ можливість всесезонного застосування.

168 грн.

Wolver Gear Oil GL-5 80W-90 1л

Wolver Gear Oil GL-5 80W-90 1л

Гіпоїдне трансмісійне масло для механічних коробок передач, виготовлене з високоякісних базових масел з додаванням сучасного комплексу присадок.

129 грн.

WOLVER Multipurpose Gear Oil GL-4 75W-90 1л

WOLVER Multipurpose Gear Oil GL-4 75W-90 1л

Напівсинтетичне трансмісійне масло класу в'язкості SAE 75W-90. Виробляється на основі напівсинтетичних компонентів, що дозволяє застосовувати масло для важконавантажених механізмів. Стабільна в'язкість при зміні температур дає можливість всесезонного застосування.

175 грн.

WOLVER Multipurpose Gear Oil GL-4 75W-90 20л

WOLVER Multipurpose Gear Oil GL-4 75W-90 20л

Напівсинтетичне трансмісійне масло класу в'язкості SAE 75W-90. ВиробляЄться на основі напівсинтетичних компонентів, що дозволяЄ застосовувати масло для важконавантажених механізмів. Стабільна в'язкість при зміні температур даЄ можливість всесезонного застосування.

2 799 грн.

Wolver Special Fluid ATF CVT 1л

Wolver Special Fluid ATF CVT 1л

Wolver Special Fluid ATF CVT - спеціальна HC синтетична олива, призначена для застосування в сучасних безступеневих автоматичних коробках передач - варіаторах легкових автомобілів (CVT - Continuously Variable Transmission). Використовується у варіаторах як з пасовим, так і з ланцюговим приводом.

Wolver Special Fluid ATF CVT - підходить для більшості коробок передач CVT американських, азіатських і європейських виробників за винятком коробок передач CVT, встановлених на гібридних автомобілях. Може використовуватися в трансмісіях MULTITRONIC (Audi), AUTOTRONIC (Mercedes-Benz), варіаторах, що встановлюються на деякі моделі BMW MINI згідно рекомендацій виробника техніки.

225 грн.

Wolver Super Fluid ATF 3000 1л

Wolver Super Fluid ATF 3000 1л

рідина для автоматичних трансмісій специфікації ATF-DEXRON III H. Ретельно підібрані HC-синтетичні і мінеральні базові оливи і комбінація активних присадок надають Wolver Super Fluid ATF 3000 ідеальны експлуатаційні якості.

165 грн.

Wolver Super Fluid ATF 6000 1л

Wolver Super Fluid ATF 6000 1л

рідина для автоматичних трансмісій специфікації ATF-GM DEXRON VI. Ретельно підібрані HC-синтетичні базові оливи і комбінація активних присадок надають Wolver Super Fluid ATF 6000 ідеальны експлуатаційні якості.

Wolver ATF 6000 - новітня рідина для автоматичних трансмісій на основі базових оллив HC та високоефективних добавок. унікальний склад забезпечує тривалі інтервали обслуговування, чудову стійкість до зносу та окислення, ефективний в роботі при найнижчих температурах.

205 грн.

YUKO ATF IID 1л

YUKO ATF IID 1л

УНІВЕРСАЛЬНА ВСЕСЕЗОННА РОБОЧА РІДИНА ДЛЯ АВТОМАТИЧНИХ КОРОБОК ПЕРЕДАЧ.Призначена для автоматичних коробок передач, трансмісій, сервоприводів (гідропідсилювачів керма) легкових і вантажних автомобілів, автобусів, спеціальної техніки в яких рекомендується застосування рідин типу Dexron IID. Виробляється з імпортних компонентів. Має червоний колір.

85 грн.

YUKO ATF IID 20л

YUKO ATF IID 20л

УНІВЕРСАЛЬНА ВСЕСЕЗОННА РОБОЧА РІДИНА ДЛЯ АВТОМАТИЧНИХ КОРОБОК ПЕРЕДАЧ.Призначена для автоматичних коробок передач, трансмісій, сервоприводів (гідропідсилювачів керма) легкових і вантажних автомобілів, автобусів, спеціальної техніки в яких рекомендуЄться застосування рідин типу Dexron IID. ВиробляЄться з імпортних компонентів. МаЄ червоний колір.

1 799 грн.

Вгору
Створення інтернет-магазину масла.com.ua - PHPShop © 2020