9423 MANNOLOil Leak-Stop 0,3 л маслостоп

9423 MANNOLOil Leak-Stop 0,3 л маслостоп

Металоорганічна добавка в моторне масло , призначена для відновлення експлуатаційних характеристик бензинових і дизельних двигунів.

158 грн.

9923 Power Steering 0,3 л

9923 Power Steering 0,3 л

Power steering Герметик гидропідсилювача керма Mannol Power SteeringLeak — Stop — засіб для усунення течі рідини з системи рульового управління .

189 грн.

MANNOL 9968 Getriebeoel Leak-Stop 0.18л

MANNOL 9968 Getriebeoel Leak-Stop 0.18л

MANNOL Getriebeoel Leak-Stop - спеціальна добавка в трансмісійне масло, діЄ на сальники та інші гумови деталі в механічній трансмісії. ЗберігаЄ спеціальні компоненти, відновлюЄ первинну форму та еластичність використання. Можливо, використовувати в якості профілактичних засобів, замінюючи процеси старіння та розсихання. Цей продукт сумісний з будь-якими типами трансмісійних масел, передбачених для механічних КПП. Можна застосовувати в коробці передачі, картері головної передачі, роздаточній коробці. Один флакон достатньо для 4-5 літрів трансмісійного масла. Перед тим, як застосовувати присадки, необхідно попередньо привести передачу до робочих температур.

159 грн.

Radiator Leak-Stop 0,325 л

Radiator Leak-Stop 0,325 л

Radiator Leak — Stop Герметик радіатора.

75 грн.

ГЕРМЕТИК СИСТЕМИ ОХОЛОДЖЕННЯ KUHLERDICHTER 0,25Л

ГЕРМЕТИК СИСТЕМИ ОХОЛОДЖЕННЯ KUHLERDICHTER 0,25Л

Герметик системи охолодження. Герметизує невеликі місця витоків в радіаторі, пористість металу в місцях пайки, волосяні тріщини. Герметизує пошкодження, які досить важко локалізувати (при цьому можна визначити лише падіння рівня охолоджуючої рідини). Дана присадка швидко усуває витоку. Захищає камеру згоряння від можливого попадання в неї охолоджуючої рідини. Можна використовувати засіб з усіма видами присадок в систему охолодження і будь-якими антифризами. Застосування: для всіх систем охолодження і нагрівання без водяного фільтра. Застосовується в системах охолодження з алюмінію та пластиків. Перед використанням балончик струсити. Прогріти двигун і додати герметик в систему охолодження з розрахунку 250 мл присадки на 10 л охолоджуючої рідини. Дати попрацювати двигуну на холостих обертах мінімум 10 хвилин.

175 грн.

ЗАСІБ ДЛЯ ПРИПИНЕННЯ ВИТОКУ МОТОРНОЇ ОЛИВИ OIL-VERLUST-STOP 0,3Л

ЗАСІБ ДЛЯ ПРИПИНЕННЯ ВИТОКУ МОТОРНОЇ ОЛИВИ OIL-VERLUST-STOP 0,3Л

Засіб для усунення течі моторного масла. ЗапобігаЄ витоку масла і попадання масла в навколишнЄ середовище: на вулицю і в гаражі. Присадка відновлюЄ еластичність гумових і пластикових прокладок, сальників, знижуЄ витрату масла на чад на маслоз'Ємних кільцях (за рахунок стабілізації високотемпературної в'язкості) і на клапанах (за рахунок відновлення еластичності маслос'емних ковпачків). ЗапобігаЄ утворенню сизого вихлопного диму. ВирівнюЄ високотемпературну в'язкість масла і знижуЄ шуми при роботі двигуна. СприяЄ відновленню компрессіі. Застосування: для всіх бензинових і дизельних двигунів, підходить для всіх стандартних моторних масел. Додати 300 мл присадки на 3-4 л моторного масла в будь-який час, у міру необхідності. Ефект від дії присадки проявляЄться приблизно через 600-800 км пробігу.

355 грн.

Вгору
Створення інтернет-магазину масла.com.ua - PHPShop © 2021